Je winkelwagen is momenteel leeg
Philippe Chéron leidt Domaine du Couvent (voorheen bekend onder zijn naam alleen) met hart voor Bourgogne; het domein bezit wijngaarden verspreid over Gevrey-Chambertin, Vosne-Romanée, Chambolle-Musigny en Clos de Vougeot, met een aantal zeer oude stokken op prestigieuze terroirs.
Sinds de overname van extra percelen en de overgang naar duurzamere werkwijzen wordt meer dan voorheen ingezet op kwaliteit, lage rendementen, oogstselectie en zachte extractie, met aandacht voor expressie van bodem, stokken en klimaat.
Philippe gebruikt hout vaten (gedeeltelijk nieuw) om complexiteit te geven zonder dat de druif wordt overschaduwd; de wijnen verlangen geduld, maar belonen wie ze bewaart. Domaine du Couvent staat voor wijnen waaraan je een verhaal proeft.
Geen producten gevonden